Biura - wynajem Biura - sprzedaż Lokale Grunty Magazyny

Nasza oferta

Wyszukaj nieruchomość

Single Image
266/138/OBW
typ: biuro
lokalizacja: Warszawa
dzielnica: Śródmieście
transakcja: oferta wynajmu
Pow. aktualnie dostępne: 205 m2
cena całkowita: 3895 EUR netto
cena za 1 m2: 19 EUR netto
koszty eksploatacji m2: 23 zł netto
Chcesz poznać szczegóły oferty?
Informacje podstawowe:

 • Budynek położony jest w Śródmieściu w prestiżowej części dzielnicy, będącej jednocześnie centrum miasta Warszawy. Usytuowanie budynku przy ul. Nowogrodzkiej w otoczeniu zabytkowych kamienic z początku XX w, daje niepowtarzalny charakter i stwarza wyjątkowy klimat miejsca.

 • Lokalizacja zapewnia zapewnia doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej - Metro, linie autobusowe oraz tramwajowe.

 • Budynek biurowy wznosi się na 9 pieter. Poziom podziemny zajmują niezbędne pomieszczenia techniczne oraz magazynowe. Na parterze zaprojektowano liczne przeszklenia fasady, które dają wyjątkowy charakter powierzchniom usługowym, zlokalizowanym na tym poziomie. Pozostałe piętra z przeznaczeniem biurowym zostały tak zaprojektowane aby zmaksymalizować efektywne i ekonomiczne wykorzystanie wynajmowanej powierzchni.

 • Na wszystkich poziomach znajdują się jasne i przepełnione słońcem powierzchnie wspólne, których architektoniczny wyraz i dbałość o indywidualność detalu, daje gwarancję wyjątkowości tego miejsca. Dodatkową atrakcją jest taras widokowy z urządzonym ogrodem na poziomie +6, z którego rozciąga się wspaniały widok na centrum dynamicznie rozwijającej sie Warszawy.

 • Budynek posiada system podłóg podniesionych, systemy wentylacji i klimatyzacji oraz oświetlenia biurowego, pozwala użytkownikom aranżować wynajmowaną powierzchnie w sposób dowolny, przy zachowaniu jej efektywności wykorzystania oraz komfortu.

 • Główna recepcja budynku, szybkobieżne windy, powierzchnie wspólne, taras oraz dbałość o indywidualny charakter miejsca, to główne atuty tej nieruchomości.

 • « powrót
   
  (c) 2008 Copyright by KG Partners. Wszelkie prawa zastrzeżone.
    K&G Partners Sp. z o.o. ul. Żurawia 32/34, 00-515 Warszawa