Biura - wynajem Biura - sprzedaż Lokale Grunty Magazyny

Nasza oferta

Wyszukaj nieruchomość

Single Image
377/138/OBW
typ: biuro
lokalizacja: Warszawa
dzielnica: Mokotów
transakcja: oferta wynajmu
Pow. aktualnie dostępne: 573 m2
cena całkowita: 10600 EUR netto
cena za 1 m2: 18 EUR netto
koszty eksploatacji m2: 17 zł netto
Chcesz poznać szczegóły oferty?
Informacje podstawowe:

 • Biurowiec przy Placu Unii to 41 000 m2 powierzchni biurowej klasy A+. W skład kompleksu wchodzą trzy obiekty: budynek A o powierzchni 24 000 m2, budynek B - 11 500 m2 oraz budynek C - 5 800 m2. Plac Unii położony jest bezpośrednio przy głównych arteriach miasta co daje łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

 • Dzięki modułowej konstrukcji poszczególnych kondygnacji kompleks jest w stanie zaoferować nowoczesną, w pełni funkcjonalną i elastyczną pod względem aranżacji powierzchnię biurową już od ok. 200 m2. Staranne rozplanowanie przestrzeni zapewnia na wszystkich poziomach dużą ilość naturalnego światła, a spektakularna panorama stolicy z wyższych pięter budynku robi duże wrażenie.

 • Do dyspozycji najemców biur oraz ich gości dostępne są miejsca postojowe na trzykondygnacyjnym parkingu. To wszystko sprawia, że Plac Unii zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających firm.

 • Każdy z budynków posiada oddzielne recepcje i piony komunikacyjne, do których prowadzą odrębne wejścia: od ul. Waryńskiego, ul. Boya-Żeleńskiego i od ul. Puławskiej. Dostęp do wyższych kondygnacji zapewniają reprezentacyjne hole z całodobową ochroną.

 • Niewątpliwym atutem dla Najemców jest umieszczenie na niższych kondygnacjach galerii handlowej, w której znajdują się liczne restauracje oraz kawiarnie.

 • Dostępne powierzchnie:
  Budynek A:
  1731 m2 brutto
  Budynek B:
  4914 m2 brutto
  Budynek C:
  Brak

 • Do ceny czynszu należy doliczyć koszty eksploatacji w wysokości 17 zł/m2.

 • « powrót
   
  (c) 2008 Copyright by KG Partners. Wszelkie prawa zastrzeżone.
    K&G Partners Sp. z o.o. ul. Żurawia 32/34, 00-515 Warszawa